Nubuk Bot Boya Bakım Lostra

Nubuk Bot Boya Bakım Lostra

Nubuk Bot Boya Bakım Lostra

74.9 TL

Nubuk, yüzeyi zımpara ile şekillendirilen bir deri türüdür. Nubuk bot modelleri, yapıları gereği çok çabuk kirlenirler. Özellikle yağmur ve kar gibi hava koşullarında hızlı bir şekilde etkilendikleri için ömürleri kısalabilir. Bu nedenle diğer botlara göre daha dayanıksız olan nubuk botların temizliği konusunda oldukça dikkatli olmak gerekir. Nubuk bot temizliği için nubuk için üretilmiş olan nubuk silgisi (nubuk zımparası), su bazlı nubuk bakım losyonu ve kauçuktan yapılmış nubuk fırçası gereklidir. Görüldüğü gibi nubuk botların bakımını yapmak oldukça zahmetlidir.

Ayrıca nubuk botların evde boyanması ve temizlenmesi botta çeşitli hasarlara yol açabilir. Yapılan yanlış temizlik uygulaması ile nubuk botlar deformasyona uğrayıp özelliklerini kaybedebilirler. Nubuk botlarını uzun süre giymeye devam etmek istiyorsan lostra hizmetinden faydalanman gerekir. Lostra; ayakkabılar için bakım, boya, tadilat, temizlik gibi işlemleri kapsar. Lostra hizmeti ile nubuk botlarını ilk günkü görünümüne kavuşturabilirsin.

MyLostra, nubuk bot temizleme konusunda sana özel profesyonel lostra hizmeti sunuyor. Artık nubuk bot nasıl temizlenir diye araştırmana, açık dükkan aramana, botlarını taşımana ve beklemene gerek yok. Online hizmetimiz sayesinde istediğin zaman 30 saniye içerisinde websitemizden detaylı bilgiye ulaşabilirsin. Nubuk botların valelerimiz tarafından istediğin saatte kapından alınır, botlarının bakım ihtiyaçlarına göre 48 – 72 saat sonra tekrar kapına teslim edilir. Botların kendi tesislerimizde uzman ekibimiz tarafından kumaşına uygun malzemelerle özenle yenilenir. Temizleme sırasında insan sağlığına zarar vermeyen çevre dostu malzemeler kullanılır.

Yapılan işlemler tüm aşamalarında anlık bildirimler ile sana haber verilir. Ödeme ise ayakkabıların temizlenip sana teslim edildikten sonra kartından çekilir. Vale/kargo hizmeti, hemen teslim avantajı ve ödeme kolaylığı ile sen de nubuk bot lostra ihtiyacını kısa bir süre içerisinde gidermek istiyorsan hemen Temiz’i ziyaret et.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir