Nubuk Ayakkabı Boya Bakım Lostra

Nubuk Ayakkabı Boya Bakım Lostra

Nubuk Ayakkabı Boya Bakım Lostra

Nubuk, özellikle ayakkabı yapımında sıklıkla tercih edilen kadifemsi ve kumaşımsı bir deri türüdür. Nubuk ayakkabı modelleri, diğer ayakkabı türlerine göre çevre şartlarına karşı daha dayanıksız yapılara sahiptir. Bu nedenle üzerlerinde oluşan kir ve lekeleri temizlerken çok dikkatli olunması gerekir.

Nubuk ayakkabı temizliği için nubuk için üretilmiş olan nubuk silgisi (nubuk zımparası), su bazlı nubuk bakım losyonu ve kauçuktan yapılmış nubuk fırçası gereklidir.

Görüldüğü gibi nubuk ayakkabıların bakımını yapmak oldukça zahmetlidir. Ayrıca nubuk ayakkabıların evde boyanması ve temizlenmesi ayakkabıda çeşitli hasarlara yol açabilir. Yapılan yanlış temizlik uygulaması ile nubuk ayakkabılar deformasyona uğrayıp özelliklerini kaybedebilirler. Nubuk ayakkabılarını uzun süre giymeye devam etmek istiyorsan lostra hizmetinden faydalanman gerekir.

Lostra; ayakkabılar için bakım, boya, tadilat, temizlik gibi işlemleri kapsar. Lostra hizmeti ile nubuk ayakkabılarını ilk günkü görünümüne kavuşturabilirsin. mylostra, nubuk ayakkabı temizleme konusunda sana özel profesyonel lostra hizmeti sunuyor.

Artık nubuk ayakkabı nasıl temizlenir diye araştırmana, açık dükkan aramana, ayakkabılarını taşımana ve beklemene gerek yok. Online hizmetimiz sayesinde istediğin zaman sipariş oluşturabilir, detaylı bilgiye ulaşabilirsin. Nubuk ayakkabın valelerimiz tarafından istediğin saatte kapından alınır, ayakkabılarının bakım ihtiyaçlarına göre 48 – 72 saat sonra tekrar kapına teslim edilir. A

yakkabıların kendi tesislerimizde uzman ekibimiz tarafından kumaşına uygun malzemelerle özenle yenilenir. Temizleme sırasında insan sağlığına zarar vermeyen çevre dostu malzemeler kullanılır. Temizlik dışında nubuk ayakkabı boyama ve tadilat işlemlerini de yaptırabilirsin.

Yapılan işlemler tüm aşamalarında anlık bildirimler ile sana haber verilir. Ödeme ise ayakkabıların temizlenip sana teslim edildikten sonra kartından çekilir. Vale/kargo hizmeti, hemen teslim avantajı ve ödeme kolaylığı ile sen de nubuk ayakkabı temizleme ihtiyacını kısa bir süre içerisinde gidermek istiyorsan hemen bize ulaşın

Bu gönderiyi paylaş