Hunter Bot Özel Bakım

Hunter Bot Özel Bakım

Hunter Bot Özel Bakım

82.9 TL

Hem soğuk hava şartlarına karşı koruma hem de şık bir görünüm sağlayan Hunter botlar son dönemin popüler ayakkabılarından biridir. Farklı renk seçenekleriyle sunulan Hunter’lar kış gardroplarının vazgeçilmez parçaları haline gelmiştir.

Fakat kışın giyilen bu botlar olumsuz hava şartları nedeniyle çok çabuk kirlenebilir. Rahatlığına alıştığın botlarını uzun süre giymeye devam etmek istiyorsan temizliğine özen göstermelisin.

Hunter bot temizleme için evde yapacağın işlemler ayakkabında çeşitli deformasyonlara yol açabilir. Hunter bot bakımı için en etkili çözüm lostra işlemidir. Lostra hizmeti ayakkabının bakım, temizlik ve tadilat işlemlerini kapsamaktadır.

My Lostra, hunter botlarına özel lostra hizmeti sunuyor.Hunter bot lostra hizmeti ile botlarının ilk günkü yeni ve canlı görünümüne kavuşmasını sağlayabilirsin.
Hunter bot lostra fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsan My Lostra ziyarete edebilirsin. Artık lostra hizmeti için ayakkabılarını taşımana ve beklemene gerek yok. Websitemizden sipariş oluşturabilir, vale ve ücretsiz kargo hizmetlerimizden yararlanabilirsin. Botların valelerimiz tarafından dilediğin zaman kapından alınır, yenilendikten sonra tekrar kapına teslim edilir. Botların My Lostra kendi tesislerinde, alanında uzman kişiler tarafından özenle temizlenir.

Temizlik işlemi sırasında botlarını besleyici özellikte malzemeler kullanılır. Temizlik ve boya dışında ayakkabılarının yıpranmış ve hasar görmüş kısımları için tadilat işlemlerinden de faydalanabilirsin. Botlarına yapılan işlemler bildirimler ile sana haber verilir. Ödeme ise siparişin sana teslim edildikten sonra kartından çekilir.

Bu gönderiyi paylaş