Harley Davidson Bot Bakım

Harley Davidson Bot Bakım

Harley Davidson Bot Bakım

89.9 TL

Harley Davidson botlar kış aylarında en çok talep gören ayakkabı türlerinden biridir. Harley botlar hem soğuğa karşı yüksek koruma hem de şık görünümlü bir stil oluşturmanı sağlar. Kış modasının gözde parçalarından olan Harley botlar, kaliteli dokusu ile hem kadınlar hem erkekler tarafından tercih edilir.

Fakat olumsuz hava şartlarından dolayı çok çabuk kirlenebilir. Nefes alma ve su geçirmeme gibi özelliklerini kaybetmemesi için Harley botların bakımına önem verilmelidir.

Harley botların evde yapılan yöntemler ile temizlenmesi botun orijinal yapısını bozabilir. Harley bot temizliği için en etkili yöntem lostra işlemidir.

Lostra; ayakkabılar için boya, bakım, temizlik, tadilat gibi işlemleri kapsar. Lostra hizmetinden faydalanarak botlarını ilk günkü görünümüyle uzun süre giymeye devam edebilirsin.


My Lostra sana özel profesyonel Harley bot lostra hizmeti sunuyor. Artık harley bot temizliği nasıl yapılır diye düşünmene gerek yok. My Lostra seni bot temizliği için lostra salonu aramak, ayakkabılarını taşımak ve beklemek gibi zahmetlerden kurtarıyor.

Harley bot temizleme fiyatları ve detaylı bilgiye websitemizden ya da uygulamamızdan ulaşabilir, online sipariş avantajı ile 30 saniye içinde sipariş oluşturabilirsin.

Harley botların valelerimiz tarafından istediğin saatte kapından alınır, ayakkabılarının bakım ihtiyaçlarına göre temizliik işlemleri tamamlanır ve tekrar kapına teslim edilir.

Botların kendi tesislerimizde uzman ekibimiz tarafından kumaşına uygun malzemelerle özenle yenilenir. Botlarının temizlik süreci bildirimler ile sana haber verilir. Ödeme ise botların temizlenip sana teslim edildikten sonra kartından çekilir.


Vale hizmeti, ödeme kolaylığı ve hemen teslim avantajı ile sen de Harley bot lostra ihtiyacını kısa bir süre içerisinde gidermek istiyorsan hemen

Bu gönderiyi paylaş