Deri Ayakkabı Boya/Bakım

Klasik Lostra

Bahar ve kış aylarında şık görünümleriyle çok fazla tercih edilen deri ayakkabılar, kaliteli yapılara sahiptirler. Fakat bu kalitenin korunması için çok dikkatli olunmalıdır.

Değerleri oldukça pahalı olan bu ayakkabıların, ömürlerini uzatmak için temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır. Deri ayakkabıların deformasyona uğramamaları için doğru malzemelerle en doğru şekilde temizlenmesi gerekir.

Deri ayakkabı bakımı için en etkili yöntem lostradır. Deri ayakkabılarını daha uzun süre kullanmak istiyorsan düzenli bir şekilde lostra işleminden yararlanmalısın.

Lostra, ayakkabıların için temizlik, bakım ve tadilat gibi işlemleri kapsayan bir hizmettir. Lostra ile deri ayakkabıların ilk günkü yeni ve parlak görünümlerine kavuşur.

My Lostra deri ayakkabı bakımı konusunda sana özel profesyonel lostra hizmeti sunuyor. Deri ayakkabı temizliği fiyatları ve detaylı bilgiye websitemizden , 30 saniye içerisinde sipariş oluşturabilirsin.

My lostra hizmeti ile deri ayakkabı boyama, bakım ve tadilat gibi hizmetlerden çok kısa bir süre içerisinde faydalanabilirsin. Deri ayakkabıların valelerimiz tarafından istediğin saatte kapından alınır, botlarının bakım ihtiyaçlarına göre 48 – 72 saat sonra tekrar kapına teslim edilir.

Ayakkabıların kendi tesislerimizde uzman ekibimiz tarafından özenle yenilenir. Temizleme sırasında kullanılan malzemeler insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Yapılan işlemler tüm aşamalarında anlık bildirimler ile sana haber verilir.

Ödeme ise ayakkabıların temizlenip sana teslim edildikten sonra kartından çekilir. Vale/kargo hizmeti, online hizmet avantajı ve ödeme kolaylığı ile sen de deri ayakkabı temizleme ihtiyacını kısa bir süre içerisinde gidermek istiyorsan hemen My Lostra yı ziyaret et.

0536 829 15 45