Adidas Superstar (Spor) Lostra

Adidas Superstar (Spor) Lostra


Geçmişten günümüze popülerliğini koruyan ve ikonikleşen Adidas Superstarlar her yıl gardropların vazgeçilmez parçaları haline gelmektedir. Farklı renk seçenekleri ile sunulan Superstarlar hem rahat hem şık bir görünüm sağlamaktadır.

Gündelik hayatta, sokakta, okulda ve sporda giyilen Superstarlar sık kullanım nedeniyle kolayca kirlenebilir. Superstarların rahatlığını korumak için ise düzenli olarak temizliğinin yaptırılması gereklidir.

Sen de sevdiğin Superstar ayakkabılarını uzun süre giymeye devam etmek istiyorsan bakımına özen göstermelisin.

My Lostra , sana özel profesyonel Superstar lostra hizmeti sunuyor. Temiz’in lostra hizmetinden yararlanarak kısa bir süre içerisinde ayakkabılarını yeniletebilirsin.

Superstar lostra fiyatları ve detaylı bilgiye websitemizden ulaşabilir, iki adımda sipariş oluşturabilirsin. Üstelik lostra hizmetinden yararlanmak için ayakkabılarını taşımana ve beklemene de gerek yok. Vale hizmetimizden yararlanabilir ya da Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo gönerimi yapabilirsin.

Vale hizmetini seçerek oluşturacağın siparişte valemizin terliklerini gelip almasını ve geri getirmesini istediğin zamanı belirleyebilirsin. Ayakkabıların valelerimiz tarafından kapından alınır ve temizlendikten sonra tekrar kapına teslim edilir.

Ayakkabıların My Lostra Salonunda uzman ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Temizleme sırasında kullanılan malzemeler ayakkabılarının orijinal dokusunu besleyici özelliktedir.

Siparişinin işlem süreci anlık bildirimler ile sana haber verilir. Ödeme ise siparişin sana teslim edildikten sonra kartından çekilir.


Sen de eski Superstarlarını ilk günkü canlı ve yeni görünümüne dönüştürmek istiyorsan hemen sipariş oluştur. Online sipari avantajı ve premium hizmeti ile My Lostra tek tuşla kapında.

0536 829 15 45