Adidas Stan Smith Lostra

Adidas Stan Smith Lostra

59.9 TL

Adidas Stan Smith; uzun yıllardır moda dünyasındaki yerini korumaya devam etmektedir. Klasik Adidas Stan Smith yeşil renginden farklı olarak kırmızı, lacivert ve gold gibi modeller ile sunulan Stan Smith gardropların vazgeçilmez ayakkabılarından biridir. Zamana meydan okuyan Stan Smithler hem gündelik hayatta hem de spor yaparken kullanılıyor.

Beyaz alanı fazla olan bu ayakkabılar sık kullanım nedeniyle kolayca kirlenebiliyor. Özellikle yaz ve bahar aylarında çok fazla tercih edilen Stan Smithlerin her zaman temiz görünmesini istiyorsan bakımına özen göstermelisin. Stan Smith temizliğinde yapılan en büyük hata çamaşır makinasında yıkamaktır.

Çamaşır makinası ayakkabılarının orijinal dokusunu bozarken çeşitli hasarlara yol açar. Stan Smith temizliği konusunda en etkili yöntem lostra hizmetidir. Lostra ayakkabının boya, bakım, temizlik ve tadilat işlemlerini kapsayan b ir hizmettir. Stan Smith lostra işlemi ile ayakkabılarını yeniletebilir ve uzun süre giymeye devam edebilirsin.

Mylostra sana özel Stan Smith lostra hizmeti sunuyor sunuyor. Artık ayakkabı bakımı için açık lostra salonu aramana, ayakkabılarını taşımana ve beklemene gerek yok. mylostra online sipariş avantajı ile, istediğin zaman sipariş oluşturabilirsin. Spor ayakkabıların valelerimiz tarafından dilediğin saatte kapından alınır, yenilenir ve tekrar kapına teslim edilir.

Stan Smith lostra fiyatları ve detaylı bilgiye websitemizden ulaşabilirsin. Stan Smithlerin kendi tesislerimizde uzman ekibimiz tarafından kumaşına uygun malzemelerle özenle yenilenir. Temizlik işlemi sırasında kullanılan tüm malzemeler su bazlı olup ayakkabının orijinal dokusunu beslemektedir. Temizlik ve boya dışında ayakkabılarının hasar gören kısımları için tadilat işlemlerinden de faydalanabilirsin.

0536 829 15 45